Aktualności

wrz 16

Ponad 2000 zamówień. Dziękujemy!

Szanowni klienci, niedawno przekorczyliśmy liczbę 2000 zamówień w naszej cukierni online. Dziękujemy za Wasze zaufanie i zamówienia!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Załoga Cukierni Europejskiej

cze 09

Przerwa wakacyjna oraz techniczna od 16.06 - 07.07

Szanowni Państwo, od przyszłego tygodnia od środy (16.06) rozpoczynamy przerwę wakacyjną oraz techniczną, która potrwa do 07.07. W tym czasie będziemy również prowadzić prace na stronie, mające na celu podniesienie jej funkcjonalności oraz usprawnienie sytemu zamówień. Wszystkie zamówienia złożone z terminem realizacji po 16.06 zostaną zrealizowane. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 664 939 875  - nasza skrzynka email w okresie przerwy również będzie niedostępna.

Zamówienia z dowozem po 16.06 będzie można składać również telefonicznie pod numerem 664 939 875 

 

dffdfdfdfdfdfd

cze 02

Dostawy oraz zamówienia w dniach 03.06 - 04.06

W dniu 03.06 (Boże Ciało) dostawy są wstrzymane. 

Zakończyliśmy również przyjmowanie zamówień z tortami na 04.06 (Piątek)

W celu usprawnienia funkcjonaliności strony, planujemy również przerwy techniczne w przyjmowaniu zamówień między 02.06 - 03.06.

kwi 27

Godziny otwarcia oraz dostawy w dniach 01.05 - 0.3.05 - Majówka

W dniach 01.05 - 03.05 nasze cukiernie są czynne w godzinach, w których działamy w niedzielę. Więcej informacji na temat godzin otwarcia dla poszczególnego punktu znajdą Państwo w wizytówce google.

 

Zamówienia online z dowozem oraz odbiorem osobistym na czas majówki są zawieszone.

 

Wyrażamy również nadzieję, że po weekendzie majowym będziemy mogli ugościć Państwa w naszym ogródku gastronomiczny na ul. Św. Jana 8 - czekamy na pozytywne informacje dotyczące ewentualnego luzowania obostrzeń w tym temacie.

 

mar 31

Oferta Wielkanocna

Aktualizacja 01.04 Zamówienia Wielkanocne będziemy realizować w godzinach 8:00 - 17:00 w wybranym przez Was dniu (02.04 lub 03.04). Ze względu na dużą ilość zamówień nie jesteśmy w stanie określić dokładnej godziny dostawy. Większość zamówień zostanie dostarczona do godziny 16:00. Odbiory osobiste będą gotowe do odbioru dla Państwa od rana od godziny 7:00.

 

Aktualizacja 31.03 zakończyliśmy przyjmowanie zamówień z dowozem na 01.04, 02.04, 03.04. Do czwartku do 16:00 przyjmujemy zamówienia online z odbiorem osobistym. Równocześnie zapraszamy do składania zamówień stacjonarnie w naszych cukierniach, które będziemy przyjmować włącznie do piątku.

 

Dokładnie rok temu uruchomiliśmy naszą cukiernię online - korzystając z okazji, chcieliśmy serdecznie podziękować za Wasze zamówienia i zaufanie! Już najwyższy czas, by uruchomić naszą ofertę wielkanocną.

Zamówienia z dowozem przyjmujemy do czasu osiągnięcia naszego maksimum logistycznego.

Zamówienia z odbiorem osobistym przyjmujemy praktycznie do końca do 02.04

 

Z nowości, polecamy Wam gorąco nasz mazurek różany z mascarpone - po dzisiejszej degustacji, śmiało stwierdzamy, że przypadł Wam do gustu.

W tym roku wracamy również z pasztetem naszego wypieku. Polecamy tradycyjnie także pyszną, soczystą szynkę pieczoną w chlebie.

 

 

 

 

 

lut 07

Tłusty Czwartek oraz Walentynki

Kochani, zapraszamy do składania zamówień z odbiorem osobistym na Tłusty Czwartek.

 

Ze względu na ograniczenia logistyczne w tym dniu nie prowadzimy dostaw - zachęcamy zatem do odwiedzenia na stacjonarnie. Pełną ofertę pączków znajdziecie na tej stronie - Tłusty Czwartek

 

Zamówienia na pączki można składać do Środy 10.02 do godziny 20:00 - jeśli nie zdążycie złożyć zamówienia do tego czasu - na pewno dostaniecie pączki od ręki w naszych cukierniach, przez cały dzień.

 

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą walentynkową - już wkrótce uzupełnimy ją także o nowe pozycje. Walentynki 14.02

 

 

sty 25

Nowości!

Kochani, przedstawiamy Wam nasze nowe propozycje tortów. 

 

Tort Favolosa - insipirowany miodownikiem, blaty bezowo-migdałowe, orzechy, kajmak oraz nasączany rumem. Dostępny w wersji mini na 6 porcji oraz w wersji większej.

 

 

https://cukierniaeuropejska.pl/tortfavolosa

https://cukierniaeuropejska.pl/favolosamini/6

 

Tort WW Haribo - pozycja dla największych łakomczuchów, dostępna w różnych wariantach smakowych oraz wielkościowych.

https://cukierniaeuropejska.pl/tort-ww-haribo

paź 16

Białomakowe szaleństwo

Kochani, od jakiegoś czasu możecie już zamawiać nasze słynne rogale z białym makiem. Kto z Was nie próbował - zachęcamy, są mocno uzależniające.

 

 

cze 18

Karta Podarunkowa

Od dzisiaj wprowadzamy karty podarunkowe, które możecie podarować swoim najbliższym i znajomym w ramach upominku lub prezentu urodzinowego.

 

maj 17

Od poniedziałku 18.05 ponownie otwieramy!

Kochani, nadeszła w końcu ta chwila, w której będziemy mogli Was

ponownie ugościć na kawę i ciacho !

 
 
ul. Świętego Jana 8, Katowice.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl