Aktualności

kwi 27

Godziny otwarcia oraz dostawy w dniach 01.05 - 0.3.05 - Majówka

W dniach 01.05 - 03.05 nasze cukiernie są czynne w godzinach, w których działamy w niedzielę. Więcej informacji na temat godzin otwarcia dla poszczególnego punktu znajdą Państwo w wizytówce google.

 

Zamówienia online z dowozem oraz odbiorem osobistym na czas majówki są zawieszone.

 

Wyrażamy również nadzieję, że po weekendzie majowym będziemy mogli ugościć Państwa w naszym ogródku gastronomiczny na ul. Św. Jana 8 - czekamy na pozytywne informacje dotyczące ewentualnego luzowania obostrzeń w tym temacie.

 

mar 31

Oferta Wielkanocna

Aktualizacja 01.04 Zamówienia Wielkanocne będziemy realizować w godzinach 8:00 - 17:00 w wybranym przez Was dniu (02.04 lub 03.04). Ze względu na dużą ilość zamówień nie jesteśmy w stanie określić dokładnej godziny dostawy. Większość zamówień zostanie dostarczona do godziny 16:00. Odbiory osobiste będą gotowe do odbioru dla Państwa od rana od godziny 7:00.

 

Aktualizacja 31.03 zakończyliśmy przyjmowanie zamówień z dowozem na 01.04, 02.04, 03.04. Do czwartku do 16:00 przyjmujemy zamówienia online z odbiorem osobistym. Równocześnie zapraszamy do składania zamówień stacjonarnie w naszych cukierniach, które będziemy przyjmować włącznie do piątku.

 

Dokładnie rok temu uruchomiliśmy naszą cukiernię online - korzystając z okazji, chcieliśmy serdecznie podziękować za Wasze zamówienia i zaufanie! Już najwyższy czas, by uruchomić naszą ofertę wielkanocną.

Zamówienia z dowozem przyjmujemy do czasu osiągnięcia naszego maksimum logistycznego.

Zamówienia z odbiorem osobistym przyjmujemy praktycznie do końca do 02.04

 

Z nowości, polecamy Wam gorąco nasz mazurek różany z mascarpone - po dzisiejszej degustacji, śmiało stwierdzamy, że przypadł Wam do gustu.

W tym roku wracamy również z pasztetem naszego wypieku. Polecamy tradycyjnie także pyszną, soczystą szynkę pieczoną w chlebie.

 

 

 

 

 

lut 07

Tłusty Czwartek oraz Walentynki

Kochani, zapraszamy do składania zamówień z odbiorem osobistym na Tłusty Czwartek.

 

Ze względu na ograniczenia logistyczne w tym dniu nie prowadzimy dostaw - zachęcamy zatem do odwiedzenia na stacjonarnie. Pełną ofertę pączków znajdziecie na tej stronie - Tłusty Czwartek

 

Zamówienia na pączki można składać do Środy 10.02 do godziny 20:00 - jeśli nie zdążycie złożyć zamówienia do tego czasu - na pewno dostaniecie pączki od ręki w naszych cukierniach, przez cały dzień.

 

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą walentynkową - już wkrótce uzupełnimy ją także o nowe pozycje. Walentynki 14.02

 

 

sty 25

Nowości!

Kochani, przedstawiamy Wam nasze nowe propozycje tortów. 

 

Tort Favolosa - insipirowany miodownikiem, blaty bezowo-migdałowe, orzechy, kajmak oraz nasączany rumem. Dostępny w wersji mini na 6 porcji oraz w wersji większej.

 

 

https://cukierniaeuropejska.pl/tortfavolosa

https://cukierniaeuropejska.pl/favolosamini/6

 

Tort WW Haribo - pozycja dla największych łakomczuchów, dostępna w różnych wariantach smakowych oraz wielkościowych.

https://cukierniaeuropejska.pl/tort-ww-haribo

paź 16

Białomakowe szaleństwo

Kochani, od jakiegoś czasu możecie już zamawiać nasze słynne rogale z białym makiem. Kto z Was nie próbował - zachęcamy, są mocno uzależniające.

 

 

cze 18

Karta Podarunkowa

Od dzisiaj wprowadzamy karty podarunkowe, które możecie podarować swoim najbliższym i znajomym w ramach upominku lub prezentu urodzinowego.

 

maj 17

Od poniedziałku 18.05 ponownie otwieramy!

Kochani, nadeszła w końcu ta chwila, w której będziemy mogli Was

ponownie ugościć na kawę i ciacho !

 
 
ul. Świętego Jana 8, Katowice.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl